BENGÜ TÜRK

BENGÜTÜRK Haber - Haberler, Son dakikalar, siyaset ve dünya gündemi - MHP HABERLER

POLİTİKA
11 Ağu 2022
5395
31 ° Güneşli

MHP'li Özdemir: Zillet cephesinin siyasi propaganda uğraşına girmeleri beyhude bir çabadır

MHP'li Özdemir: Zillet cephesinin siyasi propaganda uğraşına girmeleri beyhude bir çabadır

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Özdemir, ''Son zamanlarda zillet cephesinin medya ve sosyal medya üzerinden sürdürdüğü yalan, iftira ve kurgu figüranlarıyla giriştiği rezillikler hayli arttı. Hakaret ve iftirayı siyasi menfaat elde edebilmek için kullanmaya yeltenen ahlak fukarası çevrelerin, kurgularla siyasi propaganda uğraşına girmeleri beyhude bir çabadır. '' dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in açıklamaları şu şekilde;

''Son zamanlarda zillet cephesinin medya ve sosyal medya üzerinden sürdürdüğü yalan, iftira ve kurgu figüranlarıyla giriştiği rezillikler hayli arttı. Sayın Genel Başkanımız ve partimizle ilgili maksatlı ve talimatlı çalışan tüm çevre ve isimler bizce malumdur, tespitlidir.

Ahlaki ve insani olmayan ölçülerle yol almaya çalışanların kendisinden olmayanlara tahammül gösterilmesi gerektiği yönündeki savlarının, bizzat zillet mensubu parti ve çevreler tarafından nasıl istismar edilip, kullanıldığı, aksi yönde hareket edildiği açıktır.

Düzmece anketlerden medet umanlar, Cumhur İttifakı’nın başta açık hava toplantıları olmak üzere, milletimizin yoğun katılım gösterdiği programları karşısında şimdi yeni bir oyunu sergilemeye çalışıyorlar. Bunun için de sosyal medyanın karanlık dehlizleri ilk tercihleri oluyor.

Hakaret ve iftirayı siyasi menfaat elde edebilmek için kullanmaya yeltenen ahlak fukarası çevrelerin, kurgularla siyasi propaganda uğraşına girmeleri beyhude bir çabadır. Bu durum sosyal medyayla ilgili hukuki düzenlemelerin zaruriliğini bir kez daha işaret etmektedir.

Toplumsal huzurumuza kast eden, kişilik haklarına saldırmaya yeltenen hafif meşrep tiplemelerle, sokak hayvanından bile aşağıdaki izanla maksatlı çalışma yapanları kimlerin kullandığı, nerden beslendikleri, hangi amaca hizmet etmeye çalıştıkları ortadadır.

Hatta bunlar o kadar fütursuzlaşıyorlar ki terör örgütleriyle kol kola giren siyasi partinin resmî temsilcilerini bile güya MHP’li edasıyla konuşturup, akıllara ziyan sözlerle şeref ve haysiyetin ne derecede önemli olduğunu istemeden de olsa gösteriyorlar.

Yayın ve propagandalarında MHP’yi hedef alan çevreler, Türkiye için üstlendiğimiz sorumluluk ve gayretin ne derecede haklı ve yerinde olduğunu tescilliyor. Çıldırmaları, saldırmaları, çamurlaşmaları da milletimizin MHP’ye gösterdiği teveccühten kaynaklanıyor.

Bir bakıyorsunuz “35 yıldır MHP’ye üye olan esnaf istifa etti” yalanıyla sosyal medyada video yayınlıyorlar, yalan çıkıyor. Yahut “MHP’li muhtar partisinden istifa etti” gibi absürt ve hukuki olmayan yaklaşımla da aynı yalanlarını beslemeye çalışıyorlar.

Ne var ki yalanları yatısıyı bırakın, ikindi vaktini bile geçemiyor. Ucuzluk ve kepazelikleri kendilerini hemen ele veriyor. Bunun üzerine hakaret ve iftira dolu sosyal medya yayınlarını, yazılı ve görsel medyaya da yansıtarak acitasyon yapma uğraşına bürünüyorlar.

Gittikleri her yerde terör örgütlerinin yanında Türkiye hasımlarıyla kol kola girmenin hesabını veremeyenlerin, fonlanan sosyal medya hesapları üzerinden algı yaratma uğraşı kendilerine hiçbir yarar sağlamayacaktır.

Bu uğraş içerisinde olan herkes hukuki olarak yaptıklarının hesabını vereceği gibi milletimizin MHP ve Sayın Genel Başkanımıza olan sevgi, muhabbet ve bağlılığı karşısında da bir kez daha hüsrana uğramaktan kurtulamayacaktır.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Gönder

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Kayıt Ol Giriş Yap
Puan Durumu
TakımlarOGBMAvP
1 Galatasaray 7511416
2 Konyaspor 7421614
2 Başakşehir 5410913
3 Beşiktaş 6411613
4 Adana Demirspor 6411413
6 Kayserispor 7403312
7 Gaziantep FK 6321411
8 Fenerbahçe 5311910
9 Trabzonspor 6312010
10 Alanyaspor 622208
istanbul
İmsak
05:10
Güneş
06:38
Öğle
13:06
İkindi
16:34
Akşam
19:22
Yatsı
20:43
E bültene abone olmak ister misiniz?