MHP’Lİ Olcay KILAVUZ: Soykırım Yaptığımızı Söyleyenler Satılmış Nankörlerdir

MHP’Lİ Olcay KILAVUZ: Soykırım Yaptığımızı Söyleyenler Satılmış Nankörlerdir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, sözde Ermeni soykırımına dair TBMM Genel Kurulu’nda konuşma yaptı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, “Türk milleti 3 kıtada, 7 iklimde adaletiyle, hoşgörüsüyle, vefasıyla gönüllerde yerini almıştır. Şanlı ve şerefli geçmişimizde utanılacak hiçbir hadisemiz yoktur. Soykırım ve katliamlar Ermenistan'ın ve ABD'nin kirli geçmişindedir.” şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un yapmış olduğu konuşma:
24 Nisanda sözde "Ermeni soykırımı" adı altında tarihin en büyük yalanıyla yüce Türk milleti suçlanmakta. Bu yalan tarihî belgelerle ve gerçeklerle değil, siyasi ve politik gerekçelerle yapılmaktadır. Vatanımızın ekmeğini yiyip, suyunu içen içimizdeki satılmış nankörler de bu emperyalist yalanı koro hâlinde tekrar etmektedir. Terör maşalarına haram olsun, yazıklar olsun! Bu hainleri nefretle lanetliyorum.
 Türk milleti 3 kıtada, 7 iklimde adaletiyle, hoşgörüsüyle, vefasıyla gönüllerde yerini almıştır. Şanlı ve şerefli geçmişimizde utanılacak hiçbir hadisemiz yoktur. Soykırım ve katliamlar Ermenistan'ın ve ABD'nin kirli geçmişindedir. Asıl soykırım Anadolu'da ve Hocalı'da binlerce insanımızı şehit eden Ermeni çetelerinin yaptıklarıdır. Şanlı ecdadımızı rahmetle, minnetle anıyorum.

 

 


İsrail'de Adalet Bakanı seçimi karmaşası yaşanıyor Sonraki Haber

İsrail'de Adalet Bakanı seçimi karmaşası yaşanıyor

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı