Ana Sayfa  /  SHA  /  ÜRETİCİYE TAM DESTEK
  • Facebook da Paylaş
ÜRETİCİYE TAM DESTEK
  • 29-04-2017
  • 0 yorum
  • 1999 okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından Gölmarmara, Köprübaşı ve Turgutlu ilçelerinde arı yetiştiriciliği yapan vatandaşlara ana arı dağıtımı yapıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde kırsal kalkınmaya destek sağlama devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan ve bu yılda devam eden ana arı dağıtımı projesi, üreticiye katkı sağlamaya devam ediyor. Gölmarmara, Köprübaşı ve Turgutlu ilçelerinde arı yetiştiriciliği yapan 59 üreticiye 300 ana arı dağıtımı yapıldı.

Üreticiye verilen destekle ilgili olarak konuşan Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda üreticiye katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda il genelinde geçen yıl başlattığımız ana arı dağıtımı projesini bu yılda sürdürüyoruz. Bu kapsamda Gölmarmara, Köprübaşı ve Turgutlu ilçesinde arı yetiştiriciliği yapan üreticimize ana arı dağıtımı yaptık” dedi.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV