Ana Sayfa  /  HAVA DURUMU  /  REFERANDUM GÜNÜ HAVALAR NASIL OLACAK?
  • Facebook da Paylaş
REFERANDUM GÜNÜ HAVALAR NASIL OLACAK?
  • 15-04-2017
  • 0 yorum
  • 2666 okunma
Türkiye yarın anayasa değişikliği referandumu için sandık başyına gidecek. 16 Nisan pazar günü vatandaşlar hangi hava şartlarında oy kullanmaya gidecek? İşte referandum günü için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden hava durumu tahminleri...

Türkiye referanduma gidiyor , baharın esintisi yurdu sarıyor.

16 Nisan Pazar günü yurtta hava durumu merak ediliyordu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü seçim günü hava tahminini açıkladı.

İstanbullular pazar günü bulutlu ancak sıcak bir havayla güne başlayacak. Öğle saatlerine doğru sıcaklıklar artacak ve termometreler 21 dereceye kadar çıkacak.

Ankara’da referanduma doğru sıcaklık artıyor. Hafif sağanak yağışın da görüleceği başkentte, en yüksek sıcaklığın 20 derece civarında olması tahmin ediliyor.

İzmir referandumu çok bulutlu bir havada geçirecek. Sıcaklığın oldukça yüksek olacağı kentte nem oranı da yüzde 83'lere kadar çıkacak.

İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün bazı iller için seçim günü hava tahmini:

Bursa’da referandum gününde çok bulutlu bir hava hakim olacak. O gün sıcaklığın giderek artması ve 24°c’ye kadar çıkması bekleniyor.

Edirne’de de sıcaklık giderek artıyor ve 16 nisan pazar günü havalar parçalı bulutlu ve 26°c sıcaklığın ölçüleceği tahmin ediliyor.

Muğla çok bulutlu bir havada oy kullanacak. Kentte hissedilen en yüksek sıcaklığın ise 20°c olacağı tahmin ediliyor.

Antalya’da referandum günü beklenen en yüksek sıcaklık 21°c. Pazar günü kentte hafif sağanak yağış da bekleniyor.

Gaziantep’te sıcaklıklar artıyor ve 16 nisan pazar günü beklenen hava sıcaklığı 20°c. Kentte çok bulutlu bir gün olacağı tahmin ediliyor.

16 nisan pazar günü Malatya’da çok bulutlu bir gün bekleniyor. Tahmin edilen en yüksek sıcaklık ise 19°c.

Trabzon referandumu parçalı bulutlu bir havada geçirecek. Kent genelinde beklenen en yüksek sıcaklığın ise 16°c olması bekleniyor.
 

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV