Ana Sayfa  /  SİYASET  /  MHP MİLLETVEKİLİ SANCAK'IN MAKAM ODASINDA KAMERA İNCELEMESİ
  • Facebook da Paylaş
MHP MİLLETVEKİLİ SANCAK'IN MAKAM ODASINDA KAMERA İNCELEMESİ
  • 11-11-2016
  • 0 yorum
  • 12467 okunma
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın TBMM'deki odasının tavanına kamera yerleştirildiği ve daha sonra bu kameranın yerinden söküldüğünün tespit edildiğini belirterek, konunun TBMM Başkanlığı tarafından ivedilikle incelenmesini istedi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay dün Meclis Genel Kurulu'nda MHP Kocaeli Miletvekili Saffet Sancaklı'nın TBMM'deki odasının tavanına kamera yerleştirildiği ve daha sonra kameranın yerinden söküldüğü iddiasında bulunarak, Meclis Başkanlığı'nın konuyla ilgili inceleme yapmasını istedi. Sancaklı'nın TBMM Halkla İlişkiler Binası'nda bulunan 1019 numaralı makam odasında, bugün polis ekipleri gizli kamera konulduğu iddiasıyla inceleme yaptı. Sancaklı'nın odasında danışmanlarının bulunduğu bölümdeki asma tavanın iç kısmında bir delik olduğu tespit edildi.
 

Akçay, Sancaklı'nın çalışma odasında meydana gelen bu ciddi durumun TBMM Başkanlığı tarafından ivedilikle incelenmesi, failleri tespit edilmesi ve olayın açığa çıkarılması hususunda gereğinin acilen yapılmasını istediklerini belirtti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi konuyla iligili soruşturma başlattı.

Bugün de Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden uzman bir ekip Sancaklı’nın makam odasında incelemelerde bulundu.

MHP’li Sancaklı’nın makam odasında, danışmanlarının bulunduğu bölümün tavan kısmında bir delik olduğu görüldü. 

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV