Ana Sayfa  /  SHA  /  KOCAELİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN YILDIZDOĞAN KONSERİ
  • Facebook da Paylaş
KOCAELİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN YILDIZDOĞAN KONSERİ
  • 06-05-2017
  • 0 yorum
  • 2902 okunma
Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve konuk olarak katılan, sanatçı Mustafa Yıldızdoğan vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı.

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve konuk olarak katılan, sanatçı Mustafa Yıldızdoğan vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı.

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından Anıt Park Meydanında düzenlenen "44'den  Günümüze Şahlanış 3 Mayıs Türk Milletçileri Günü" etkinliğine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Melih Şah  Taşkın, MHP İzmir İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Türk Ocakları İl Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Etkinlikte ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan konserinin yanı sıra mehteran ve oratoryo gösterileri yapıldı.

 

EN ANLAMLI GÜN

Konser öncesinde Türkçe düşünen, Türkçe konuşan, sevdaları, rüyaları, duaları Türkçe olanları selam sizlere  diyerek sözlerine başlayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Melih Şah  Taşkın “3 Mayıs Türk Milliyetçileri Bayramı münasebeti ile düzenlemiş olduğumuz böylesi anlamlı ve güzel bir günde sizlerle birlikte olmaktan onur duymaktayız. Türkün ayak bastığı, Türkçenin konuşulduğu dünyanın dört bir bucağını selamlıyoruz. 3 Mayıs dönemin iktidar sürecini elinde tutanların milli olmayan unsurlara kendi eliyle hayat hakkı tanımaması karşısında Türk Milletine sevdalı gençler tarafından haykırışın en sert ve anlamlı günüdür” dedi.

 

MUHTEŞEM ORGANİZASYON

Melikşah  Taşkın’ın ardından konuşan Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz “Bu gün  Kocaeli Ülkü Ocaklarımızın  düzenlemiş olduğu bu muhteşem organizasyonda sizler ile birlikte olmanın heyecanını, mutluluğunu yaşıyorum. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan başta il ocak başkanımız Melikşah  Taşkın kardeşimize ve değerli yönetimine, maddi, manevi destek sağlayan bütün ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.3 Mayıs Türk Milliyetçileri gününü büyük bir onurla gururla  Türkiye’nin  her yerinde çok şükür kutlamaktayız” dedi.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV