BENGÜ TÜRK

BENGÜTÜRK Haber - Haberler, Son dakikalar, siyaset ve dünya gündemi - MHP HABERLER

POLİTİKA
3 Ağu 2022
2248
32 ° Güneşli

MHP'li Kılavuz'dan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Şeçer'e tepki: HDP/PKK'ya ödediğin diyet bitmedi

MHP'li Kılavuz'dan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Şeçer'e tepki: HDP/PKK'ya ödediğin diyet bitmedi

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Basın Danışmanı olarak atadığı, terör örgütü Pkk’nın sözde yöneticileri ve örgüt mensupları ile fotoğrafları çıkan ve tanıtım videoları için yılda 4 milyon TL ödediği Serdar Akinan ile ilgili sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı. MHP’li Olcay Kılavuz Vahap Seçer’i bu skandalla ilgili açıklama yapmaya davet ederek: “Mersin Büyükşehir Belediyesi Pkklı teröristlerin karargahı mıdır Vahap Seçer? Mersin Büyükşehir Belediyesi Kandil’in finans kaynağı mıdır Vahap Seçer? Mersin Büyükşehir Belediyesi Hdp/Pkkya ödediğin ve ödeyeceğin diyetin aracı mıdır Vahap Seçer?” dedi.

MHP’li Olcay Kılavuz’un sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği açıklama şu şekilde:

 

“Mersin Büyükşehir Belediyesinde kan donduran olayların ardı arkası kesilmiyor, skandallar ve rezaletler sonlanmıyor, Hdp/Pkk’ya ödenen diyetlerin sonu gelmiyor. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i bazı haber sitelerinde yer alan terör örgütünün sözde yöneticileri ve Pkklı hainlerle boy boy fotoğrafları olan Serdar Akinan’a dair vahim iddialar ile ilgili açıklama yapmaya davet ediyorum!..

 

Vahap Seçer! İddia edildiği gibi 90 saniyelik 5 tanıtım videosu için Serdar Akinan’a 375 bin TL, yılda yaklaşık 4 Milyon TL gibi bir rakamın ödendiği ve buna karşın belediyenin ekipmanları ve personelinin kullanıldığı doğru mudur? Bu fatura Mersinli hemşerilerimize kesilmiştir. Vahap Seçer! Alçak terör örgütü Pkknın eli kanlı sözde yöneticisi, askerimizin, polisimizin ve nice insanımızın katili hain Murat Karayılan ile samimi fotoğrafları olan Serdar Akinan’ı bu fotoğraflarından ve kirli ilişkilerinden haberdar olarak mı görevlendirdiniz? Vahap Seçer! 2011 yılında üç gün kaldığı Kandil’de bölücü alçak teröristlere mikrofon uzatan, “İştar’ın Kızları” adlı kitabında teröristleri şirin göstermeye çalışıp hain terör örgütünün taleplerini meşrulaştıran Serdar Akinan’a kamu kaynaklarının aktarıldığı doğru mudur? Vahap Seçer! Türk devletinin varlığı ve bekası uğruna, sınırlarımızın korunması adına sayısız şehit verdiğimiz Suriye’deki sınır ötesi operasyonları itibarsızlaştıran Serdar Akinan’a Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından araç tahsis edilmiş midir?

 

Vahap Seçer! Serdar Akinan’ın Kandil’e giderek eli kanlı teröristler ve sözde yöneticilerini ziyaret edip Pkkyı “silahların gölgesinde bir kadın hareketi” olarak tanımlayıp masumlaştırdığını ve Dhkpc terör örgütünün eylemlerini legal göstermeye çalıştığını biliyor muydun? Mersin Büyükşehir Belediyesi Pkklı teröristlerin karargahı mıdır Vahap Seçer?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kandil’in finans kaynağı mıdır Vahap Seçer?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Hdp/Pkkya ödediğin ve ödeyeceğin diyetin aracı mıdır Vahap Seçer? Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer! Tüm bu sorularımızın cevabını bir an önce kamuoyunun ve Mersinli hemşerilerimizin huzurunda vermek zorundasın!

 

Biliyoruz ki bu Vahap Seçer’in ilk rezilliği değildir. Daha önce de belgeleriyle ortaya koyduğumuz gibi Büyükşehir Belediyesi kadroları vatan haini şerefsiz Pkklılara peşkeş çekilmiştir. Kurban Bayramı mesajında bile Pkkya selam çakılmıştır. Mersin ki Türk’ün kudret ve kabiliyetinin nişanesi Türk’ün kurtuluş meşalesidir. Mersin ki Toroslarda tüten ocak ile Türk vatanının ebediyen yaşayacağını gösteren vatanseverliğin ve milletperverliğin kalesidir. Bu şehir böylesi bir ihaneti kaldırmaz, kaldıramaz! Vahap Seçer gaflet, dalalet ve hatta ihanet içerisindedir!.. Milliyetçi-Ülkücü Hareket ise Mersinimize ve Mersinli hemşerilerimize yapılan bu ihaneti unutmayarak Mersin'e sahip çıkma iradesini dün olduğu gibi bugünde en net biçimde gösterecektir.

 

Vahap Seçer’in ve terör örgütlerine şirin gözükmeye çalışanların, Mersinli hemşerilerimizi sırtından hançerleyenlerin ihanetlerine de cevabı Türk milleti verecek; Türk’e ihanet edenleri tarihin çöplüğüne gönderecek iradeyi hainlerin bile anlayacağı dilden gösterecektir!.. Mersin’deki zafer aynı zamanda Hdp’nin zaferi ve başarısıdır diyerek Hdp/Pkk ilişkisini net şekilde ortaya koyan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i Mersinli hemşerilerimizin tertemiz vicdanına havale ediyorum!..

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Gönder

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Kayıt Ol Giriş Yap
Puan Durumu
TakımlarOGBMAvP
1 Alanyaspor 110023
2 Trabzonspor 110023
3 Adana Demirspor 110013
4 Beşiktaş 110013
5 Galatasaray 110013
6 Gaziantep FK 101001
7 Sivasspor 101001
8 Ankaragücü 000000
9 Fenerbahçe 000000
10 Hatayspor 000000
istanbul
İmsak
04:19
Güneş
06:00
Öğle
13:15
İkindi
17:07
Akşam
20:20
Yatsı
21:54
E bültene abone olmak ister misiniz?