MHP'li Öztürk'den, CHP'li Başarır'a sert tepki: Her şeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter

MHP'li Öztürk'den, CHP'li Başarır'a sert tepki: Her şeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter

Algı ve anlayış, belli bir zekâ seviyesi, belli bir idrak yeteneği isteyen özelliklerdir ve ne yazık ki her insanda aynı oranda bulunmamaktadır.

Nitekim CHP’nin, HDP ve Selahattin Demirtaş sevdalısı milletvekili Ali Mahir Başarır’ın, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, “Anayasa Mahkemesi ayet hükmü değildir” cümlesinden çıkardığı anlam da bu idraksizliğin en belirgin örneklerindendir.

Algılama ve anlama konusunda mahir olamadığı aşikâr olan Ali Mahir’in, Sayın Genel Başkanımızın bu mecazi ifadesine verdiği cevaptaki idraksizliği ve bilgisizliği, bir de bilmişlikle süslenince ortaya çıkan manzara tam bir fecaat!

Adı Mahir, Soyadı Başarır olan bir şahsın, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, “din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılalı 84 yıl olduğunu” hatırlatması adıyla ve soyadıyla hiç alakası olmayan bir algısızlığın ayan beyan göstergesidir.

Kendileri bölücü mihraklara en ufak söz söyletmeyenlerin Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye bu tarz cümlelerle cevap vermeye kalkışmaları karşısında söylenecek tek bir cümle var: “Her şeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter!”


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Kazak Bakan Balayeva ile bir araya geldi Sonraki Haber

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Kazak Bakan Balayeva ile bir araya geldi

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı