AYNA MERKEZİ FİRMASININ GENÇ GİRİŞİMCİSİ ; FATİH ARSLAN

AYNA MERKEZİ FİRMASININ GENÇ GİRİŞİMCİSİ ; FATİH ARSLAN

 TÜM YAŞAM ALANLARIMIZI ŞIKLIĞI VE FONKSİYENELLİĞİ İLE HAYATIMIZIN OLMAZSA OLMAZI AYNALARIN GÜNÜMÜZDE ÇOK DAHA GENİŞ ALAN VE ÜRÜNLER ÜZERİNDE KULLANILDIĞINA DİKKAT ÇEKTİ.

 AYNA MERKEZİ FİRMA YETKİLİSİ FATİH ARSLAN SÖZLERİNE ŞÖYLE DEVAM ETTİ;

30 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR BU SEKTÖRDE HİZMET VERİYORUZ. BABADAN OĞULA GEÇEN HEM ALAYLI TECRÜBE, HEM MEKTEPLİ ANLAYIŞ İLE ÇALIŞAN, ÜRETEN BİR FİRMAYIZ.

GELİŞEN DÜNYA İLE BERABER TÜM TEKNOLOJİK YENİLİKLERİ TAKİP EDEN , DÜŞÜNEN , TASARLAYAN VE HALEN ÜMRANİYE MODOKO ÇARŞISINDA  AYNA MERKEZİ  ADIYLA TAMAMI KENDİMİZE AİT OLAN ATÖLYELERİMİZDE ÜRETİMLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ.

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZI, MÜŞTERİ MEMNUNİYETLERİMİZLE BERABER SOSYAL MEDYA VE WEB SAYFAMIZDA PAYLAŞIYORUZ. 

BİZLERİ ADRESİMİZDE ZİYARET TMEK İSTEYEN MÜŞTERLERİMİZ MOBİLYANIN BAŞKENTİ MODOKO MOBİLYACILAR ÇARŞISINDA Kİ  AYNA MERKEZİ MAĞAZAMIZA GELEREK ÜRÜN ÇEŞİTLİLİRLİĞİNİ VE KALİTESİNİ BİZZAT GÖZLEMLEYEREK ALIŞ VERİŞİNİDE YAPABİLİYOR.

GEÇMİŞ YILLARDA AYNA  SADECE AYNA BANYO, ŞİFONYER VE VESTİYER ÜZERLERİNDE GÖRÜLÜRDÜ.BİZ AYNA MERKEZİ OLARAK 

BU KALIPLARIN DIŞINA ÇIKARAK DAHA GENİŞ ALANLARDA KULLANILDIĞINI GÖSTEREREK SEKTÖRE YENİ FARKLI BİR ANLAYIŞ GETİRDİK.

MASA , SEHPA, DOLAP ZEMİNLERİNDE , DUVAR VE TAVAN UYGULAMALARIYLA GÜZELLİK MERKEZLERİNDE MAĞAZALARDA , RESTAURANTLARDA , SPOR MERKEZLERİ VE SPALARDA Kİ TAMAMLAYICI IŞILTISIYLA ŞIKLIK KATAN AYNALAR BİZ AYNA MERKEZİ AİLESİ İLE BİRLİKTE HAYATIMIZDA VAR OLMAYA DEVAM EDECEK.

GÜNÜMÜZDE DUVAR KAPLAMA ÜRÜNLERİ, BAKLAVA AYNA, KONSOL AYNASI , AYNALI ORTA SEHPA , AYNALI SAAT , AYNALI KOMODİN , MAKYAJ AYNASI GİBİ BİR ÇOK ALANDA TERCİH EDİLEN AYNALAR İÇİN ÖZEL ÇALIŞMALAR VE PROJE BAZLI ÇALIŞILDIĞININDA ALTINI ÇİZEN GENÇ GİRİŞİMCİ FATİH ARSLAN  ;  KALİTEYİ HIZLI VE FARKLI TASARIMLARLA TAÇLANDIRDIĞINI BELİRTTİ..


Kaynak : www.aynamerkezi.net


Bakan Koca: Suşların incelenmesi kısa sürede neticelenecek Sonraki Haber

Bakan Koca: Suşların incelenmesi kısa sürede neticelenecek

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı