Havuz Kimyasalları

Havuz Kimyasalları

 

Meridyen Kimya, bir çok kimyasalı kendi bünyesi altında üreterek kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Havuz kimyasalı ve ekipmanları, antiskalant, taş asidi, iyon değiştirici reçineler, aktif karbonlar, su şartlandırma kimyasalları, havuz klorları, tablet klor, sıvı klor ve toz klor çeşitlerimiz ve bir çok Havuz malzemeleri ile en iyi hizmeti verebilmek için varız.

Havuz kimyasalı üretim tesisimiz İstanbul'dan tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Endüstriyel bir çok alanda faaliyet gösteren Meridyen Kimya havuzlarınız için bakım onarım hizmetide sunmaktadır.

Ürün kalitesinden ödün vermeyen ve daha iyi hizmet verebilmek adına ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olup konsantre oranları yüksektir. Piyasada'ki ucuz ürünlerle karıştırmayınız. Kaliteli hizmet ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak en uygun fiyat teklifleri için bizlere ulaşınız. Gerekli ekipmanların temini ve kimyasal çeşitleri ile en hesaplısını alın. Suyumuzun daha sağlıklı olması adına kaliteli kimyasallar kullanmalısınız. Sizlerde sağlığınıza önem veriyorsanız tercihlerinizi doğru yapmalısınız. Havuz sağlığı sizin sağlığınız demektir.

Havuz kimyasalları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmalı Havuz Kimyasalları insan sağlığı için uygun hale getirilmelidir. Havuz suyunun pH değeri çok önemlidir. Ph düzenleyiciler ile ph dengede tutulmalıdır. Ph değeri 7,2-7,6 değerleri arasında olmaldıır. Havuzda kullanılan klorlar ile havuzdaki zararlı organizmalar önlenmiş olur. Havuz kloru fiyatı tablet toz ve sıvı yapıda olarak değişkenlik göstermektedir. Havuz kimyasal temin ederken havuz büyüklüğünüz önemlidir. Havuzunuzun aldığı su miktarı ile orantılı kimyasal temin edebilirsiniz.

Havuz ekipmanları model model bir çok çeşitleri vardır. Başlıca Temizleme robotları gelir. Bir çok marka ve modeli bulunur. Kullanılacak havuza göre tercih edilmelidirler. En çok tercih edilen markalar Zodiac ve Dolphin havuz robotlarıdır. Havuz suyunuzda bulunan tozları sağlam yapıları ile filtrelerinden kaçırmaksızın havuz temizliğinizi hızlı bir şekilde yapmaktadır.

C:\Users\Murat\Desktop\havuz-kimyasallari-urunler.jpgC:\Users\Murat\Desktop\havuzkimyasalları.jpg

Havuz aydınlatma da kullanılan sistemler ve fiyatları için iyi bir değerlendirme yapmak gerekir. Armatür çeşitleri, ampul çeşitleri ve diğer Havuz ekipman ve malzemeleri havuzda geniş bir bilgiye sahip olmak gerekir. Havuz güvenliğinin sağlanması ve aydınlatma sistemlerinin doğru konumlandırılması gerekir. Havuz keyifizi kaçıracak kalitesiz ürünlerden kaçınılmalıdır.

Led lamba yani aydınlatma ürünleri tercih edilirken havuz büyüklüğüne göre seçilmelidir. Aydınlatmanın yanlış yapılnması halinde havuz yüzeyi karanlık kalmasına veya fazla ışık sebebiyle gözünüzü alır. Havuz armatürleri sıva üstü ve sıva altı olarak iki çeşittir. Havuzunuza göre uygun olanı tercih etmelisiniz.

Havuz filtre çeşitleri ve modelleri için fiyatları önemli oldukça kaliteside önemlidir. Dozajlama işlemi yapan dozaj pompalarıda ekipmanlar arasındadır. Dozaj Pompaları havuz suyunu sirküle ederek suyun sürkülasyon görevini yapmaktadırlar. Havuz savakları ve kenar havuz ızgaralıkları pompalara suyu taşıyan elemanlardır. Havuz kenar ızgaralıkları alınırken kaymaz yapıda kaliteli özelliklerde olmalıdır. Havuz kenar ızgaralıkları fiyatları modellerine göre değişkelik gösterir.Renga renk ve şık ızgaralar havuzunuzun görsel şölenine katkı sağlayacaktır.

Havuzun malzemeleri arasında filtreler önemlidirler. Havuzdaki suyun içersinde bulunan partiküller, toz ve istenmeyen diğer maddeleri temizler. Kaliteli filtreler tercih edilmelidir. Filtrelerin bakımları daima yapılmalıdır. Filtreler modellerine, yapılarına ve kalitesine göre fiyatları farklıdır.

Türkiye'de havuz malzemeleri ve kimyasalları yönünden stoktan teslim avantajı sunmaktayız. Yüzme ve süs havuzlarında bir çok ürün yelpazesi mevcuttur. Bu ürünlerimize hızlı teslimat ile ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile kaliteli ürünleri Meridyen Kimya'da bulmanız mümkün. Bir çok konu hakkında merak ettiklerinizin yanıtlarını blog bölümünü ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakım ve hijyen oldukça önemlidir. Spor salonlarında, otellerde, tatil beldelerinde, açık ve kapalı havuzlarda temizliği muhafaza etmeliyiz. Bu konuda bizlere ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

C:\Users\Murat\Desktop\havuz-kimyasallari-urunler.jpgC:\Users\Murat\Desktop\havuz-kimyasallari-urunler.jpg


46 bin satır kod yazarak yerli ve milli işletim sistemi geliştirdi Sonraki Haber

46 bin satır kod yazarak yerli ve milli işletim sistemi geliştirdi

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı