3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti

3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti

3. sınıf tatil kitabı, ilkokul 3. sınıf eğitim-öğretim yılını tamamlamış olup bir sonraki sene 4. sınıf olacak öğrenciler için hazırlanan ve onların yaz tatili boyunca öğrendiklerini tekrar etmesini sağlamayı hedefleyen bir settir. 3. sınıf yaz tatil kitabı seti bu nedenle MEB müfredatı gereğince 3. sınıf ana dersleri olan Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi ve Fen Bilimleri ile bu derslerin içeriğindeki çeşitli konuları kapsar. Dolayısıyla 3. sınıf yaz tatil kitabı seti, öğrencilere seneyi bütünüyle tekrar edebilmek için harika bir fırsat sunar.

Her ne kadar 3. sınıf yaz tatil kitabı seti dendiğinde ilk etapta akla yarım yamalak göz atılıp raftaki yerini almış pek çok kaynak kitaptan biri gelecek olsa da 3. sınıf yaz tatil kitabı seti aslında son derece büyük bir öneme sahiptir ve gerçekten kaliteli olduğu takdirde sağladığı pek çok fayda ile 3. sınıftan 4. sınıfa geçecek olan öğrencilerinin başarılarını garanti altına alır. O halde, kaliteli bir 3. sınıf yaz tatil kitabı seti nasıl olmalıdır temasından bahsetmeden hemen önce, gelin bu setin genel avantajlarından bahsedelim.

3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti Faydaları

3. sınıf yaz tatil kitabı seti, yukarıda da bahsettiğimiz gibi geniş kapsamlı bir 3. sınıf eğitim-öğretim yılının tekrarı niteliğini taşır. Yani, özellikle yaz tatili uzun bir süre zarfı olduğundan bir yıl boyunca öğrenilen bilgilerin yitip gitmemesi adına 3. sınıf yaz tatil kitabı seti ile belirli bir düzende ders tekrarı mutlaka yapılmalıdır. Özellikle bu çalışmalar doğru bir program ile planlandığında, 3. sınıf yaz tatil kitabı seti sayesinde ortaya bir kısmı unutulmaya yüz tutmuş “ezber” bilgi değil, öğrenilmiş ve özümsenmiş bir bilgi birikimi çıkar. Böylece çocuklar, yaz tatili boyunca yalnızca oyun oynayıp televizyon izleyen bazı akranlarının arasından kolaylıkla sıyrılır.

3. sınıf yaz tatil kitabı seti ile çocuklar tekrar yapmakla kalmaz, kendilerini bir sonraki sene için hazırlama şansı da elde ederler. Zira onlar, zihinlerini sürekli aktif tutacakları için öğrenmeye de her daim açık olacaklardır. Dolayısıyla yeni eğitim-öğretim yılına “sudan çıkmış balık” gibi değil, disiplinli ve kararlı olarak başlama şansı elde edeceklerdir. Başarılarla süsledikleri bir ilkokul 3. sınıf eğitim-öğretim yılından sonra 4. sınıfta da aynı istikrarı göstereceklerini ta en başında belli edeceklerdir.

Kısacası, kolaylıkla “3. sınıf yaz tatil kitabı seti, yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirmenin en önemli aracıdır,” diyebiliriz. Tabii ki bunu piyasadaki her 3. sınıf yaz tatil kitabı seti değil, yalnızca en kaliteli olanlar başarabilir. O halde, onlardan biriyle tanışma vakti geldi!

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti 

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti, çevrimiçi ve klasik pazaryerlerinde sunulan pek çok 3. sınıf yaz tatil kitabı seti içerisinden kolaylıkla sıyrılır; bunun sebebi ise kusursuz içeriğidir. Fiziksel olarak incelediğinizde fark edeceğiniz kaliteli ve sağlam baskı, canlı renkler, renkli ve zengin görseller ve çoklu materyalleri ile çocuğunuzun ve sizin gözünüze kolaylıkla hitap eder.

Bunun dışında, Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti, en önemli kısım olan “soyut” içerik olarak da mükemmel bir şekilde ve titizlikle hazırlanmıştır. Zira içerikteki tüm konu ve sorular MEB güncel müfredatına göre ve uzmanlar tarafından pedagojik inceleme eşliğinde hazırlanır. Aynı zamanda bu set içerisindeki metinler ve sorular çocuğun seviyesinin ne altında ne de üstündedir; böylece o, tam olarak ihtiyacı olan şekilde öğrendiklerini tekrar etmiş olur.

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti Haziran, Temmuz ve Ağustos olmak üzere 48’er sayfalık 3 soru kitabı ve 16 sayfalık 3 deneme kitapçığı içerir. Buradaki sorular Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi ve Fen Bilimleri derslerinde genel bir tekrar yapmaya yönelik, sıralı bir şekilde sıralanmıştır. Geleceğin büyük insanları olacak çocuklarımızı daha da motive edebilmek için İlkokul Market ailesi olarak bizler de bu sete dahil olacak şekilde Tatil Planı ve Karne Kılıfı hediye ediyoruz. Böylece, yaz tatillerini hem daha öğretici hem de daha “çalışmaya hevesli” bir hale getirmeyi hedefliyoruz! 

Son derece uygun bir fiyata sahip Öğretmen Evde Tatil Kitabı alışverişi yaparak çocuklarınız veya öğrencileriniz için baştan sonra dolu dolu geçecek bir yaz tatili planlamak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfamızı ziyaret etmek olacak. Ardından onlarla birlikte zevkli bir program oluşturabilir ve başarılarıyla gurur duymaya hazırlanabilirsiniz.

 


Seyahat Sağlık Sigortası İçin Fiyat Teklifi Alın! Sonraki Haber

Seyahat Sağlık Sigortası İçin Fiyat Teklifi Alın!

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı