DÜNYA MAGAZİN HABERLERİ

DÜNYA MAGAZİN HABERLERİ

Günümüzün dijital çağına paralel olarak tüm dünya artık aynı anda her şeye internet sayesinde erişebiliyor. Gazete, dergi veya kişisel makalelere istenildiği zaman, istenildiği yerde ulaşabiliyor. Bu da aslında ortaya feci bir bilgi kirliliği olarak da yansıyor. Özellikle sosyal medyada haber niteliği taşımayan yalan yanlış fikirler dolaşıyor. Gerek ülke bazındaki magazinsel olaylar olsun gerekse de dünya bazındaki magazinsel olaylar olsun birçok yalan haberle karşı karşıya kalıyoruz. İşte bu yüzden dünya magazin haberlerini takip etmek için güvenilir kaynakları tercih etmek gerekir. İsterseniz dünyada neler oluyor hızlıca bir göz atalım.

İşte günün magazin haberleri:

Önce Metin Hara ile beraberliği olan Adriana Lima’nın Hara’dan ayrılmasından sonra şimdi de Emir Bahadır’la ilişkisi olduğu iddia ediliyor. Bahadır'ın Lima'nın paylaşımına yorum yapması ve her ikisinin birbirini takip etmesi bu iddialara yol açtı. Fakat Adriana Lima bu iddiaların üstüne Instagram hikayesinde bu iddiaları açıklığa kavuşturdu: "Türkiye, bilgine... Ben bekarım. Bir kez daha uydurma haber yapmayı bırakın." şeklinde seslendi. Burada da görüldüğü üzere yanlış haberlerin hem okuyucuları hem de söz konusu kişileri ne kadar rahatsız ettiği görülebilir.

Tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgını sanat dünyasını da etkiledi. Görevimiz Tehlike  filminin ekibi ve baş aktörü Tom Cruise’da virüsün Avrupa'da en yaygın olduğu İtalya'daki salgının tehlikelerinden payını aldı. 57 yaşındaki Tom Cruise, Mission Impossible serisinin yedincisini çekmek için 20 Şubat'ta Venedik'e gitti ve burada büyük rollerinden birini oynadı. Ancak, filmin çekimleri o sırada ülkedeki artan koronavirüs vakaları nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelendi. Tom Cruise ve film ekibi de Venedik'teki otellerinden çıkamadılar. Birçok futbol oyununun yanı sıra moda ve sanat etkinliklerinin, hatta ünlü Venedik Karnavalı'nın bile iptal edildiği İtalya'da, şimdiye kadar 7 kişi bu hastalıktan öldü.

Bu ve bunun gibi son dakika dünya magazin haberlerini birincil kaynaklardan en doğru şekilde detaylarıyla öğrenmek istiyorsanız takipte kalın!

 

Detaylı bilgi için; https://www.babmagazine.com/saglik-ve-guzellik/


GÜNCEL OYUN HABERLERİ Sonraki Haber

GÜNCEL OYUN HABERLERİ

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı