MHP'den Depremzedelere ziyaret

MHP'den Depremzedelere ziyaret

Van’ın Başkale ilçesinde 9 kişinin yaşamını yitirdiği İran depreminin ardından MHP Genel Merkezi tarafından görevlendirilen Van İl Başkanı Salih Güngöralp, deprem bölgesine giderek geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu. 
Vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Güngöralp, geçmiş olsun dileklerini ileterek, depremde hayatını kaybedenler için dua etti.
Deprem yerini ziyaret eden MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, "Van'ın Başkale ilçesinde meydana gelen deprem Felaketlerin yaşanmaması için en önemli olan kuralları baştan koyup bunları takip edip izlemek ve denetimleri yapıp kuralları ciddi bir şekilde koymanız gerekiyor. Yapılan çalışmaları sahaya yaymak ve toplumsal bilinci oluşturup, vatandaşın ne yapıp ne yapmayacağını iyice anlatmak gerekiyor. Kurumsal altyapıyı ve toplumsal bilinci teknolojiyle birleştirince ne kadar şiddetli olursa olsun sarsıntılar, buna karşı ne yapacağını bilen bir toplum, bunu yönetebilir. Kurumlar bunu görerek hareket ediyor ve yaralar çok hızlı bir şekilde sarılıyor" diye konuştu.


Yarın Regaip Kandili Sonraki Haber

Yarın Regaip Kandili

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı