Buz Lazer Epilasyon ile Adana’da 4 Mevsim Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon ile Adana’da 4 Mevsim Epilasyon

Buz Lazer, son teknolojiye sahip konforlu bir epilasyon yöntemidir. Kıl köklerini hedef alan ve farklı dalga boyuna sahip enerjisiyle kıl köklerini tahrip eden bir uygulamadır.  Geniş başlığı sayesinde, daha büyük alana enerji iletebilmekte ve böylelikle daha kısa sürede epilasyon uygulanmaktadır. Tüm vücut bölgesi yaklaşık 35 dakikada tamamlanmaktadır. Tüm bu süreçte buz başlık sayesinde acı ve ağrı hissi olmadan epilasyon uygulanmaktadır. Buz Lazer oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve Buz Lazer Epilasyon Adana olarak da hizmet vermektedir. 

Buz Lazer Yüz Bölgesine Uygulanır Mı?

Yüz bölgesi aslında en hassas ve göz önünde olan bölgedir. Bu sebeple yüz bölgesine epilasyon yapılırken daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Buz lazer, soğutucu özelliği sayesinde oluşabilecek yan etkileri de ortadan kaldırdığı için yüz bölgesinde de güvenle uygulanabilmektedir. Hatta ince ucu sayesizde Buz Lazer, burun içi, kulak içi ve kaş arası gibi ulaşılması güç bölgelere de epilasyon sağlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Kalıcı Mıdır?

Buz lazer ile epilasyon kalıcı etki sağlamaktadır. İstenmeyen tüyler kişiye göre değişen seans sayısıyla tamamen yok edilir ve tekrar kıl oluşumu engellenir. Böylelikle Buz Lazer kalıcı bir epilasyon yöntemidir. Güvenle ve konforlu uygulanan Buz Lazer Adana istenmeyen tüylere kesin çözüm sunmaktadır. 

Hamileyken Buz Lazer ile Epilasyon Yaptırılabilir Mi?

Lazer epilasyon ister Buz Lazer olsun ister faklı bir teknoloji olsun, her ne olursa olsun hamilelik döneminde lazer epilasyon önerilmemektedir. Hamilelik öncesinde ve sonrasında güvenle uygulanabilir ancak hamilelik döneminde uygun değildir. Ayrıca emzirme döneminde de lazer epilasyon önerilmemektedir, bu sebeple emzirme sonrasında lazer epilasyon yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Lazer Epilasyon Hangi Mevsimde Yaptırılmalıdır?

Buz lazer, acısız ve konforlu bir epilasyon yöntemidir. Tercih edilmesinin en temel sebebinin bu olmasının yanı sıra, her mevsim uygulanabilir olması da diğer tercih sebebidir. Buz Lazer Epilasyon Adana ya da hangi şehirde olursa olsun her mevsim, her ten rengine ve her kıl yapısına uygulanabilmektedir. Beyaz tenli ya da bronz tenli herkes, ya da ince ve açık renk tüylere sahip herkes Buz Lazer ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilir.

Buz Lazer Erkekler İçin Uygun Mudur?

Son yıllarda erkeklerin lazer epilasyonla istenmeyen tüylere çözüm bulması ve tercih etmesi artmıştır. Bu sebeple lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi Buz Lazer de erkekler için en ideal epilasyon yöntemidir. Çünkü erkeklerin kıl yapısı kadınlara göre daha sert ve inatçıdır. Bu sebeple erkeklerde acı hissi daha fazla olmaktadır, ancak Buz Lazer acısız bir epilasyon yöntemi olduğu için, erkekler için en ideal epilasyon yöntemidir. Özellikle kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi bölgelere uygulanabilen Buz Lazer, erkekler tarafından da oldukça ilgi görmektedir.

Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLIRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.

 

 


Süper Lig lideri Sivasspor'un 'boşu' yok Sonraki Haber

Süper Lig lideri Sivasspor'un 'boşu' yok

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı