"CHP, HDP kanalıyla Pkk’ya kol kanat germeye devam etmektedir."

"CHP, HDP kanalıyla Pkk’ya kol kanat germeye devam etmektedir."

Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP sözcüleri şirretliği iyice ele almışlar, ağızlarından çıkan sözü kulakları duymamakta, zehirli dilleri MHP'ye ve Cumhur İttifakına kin ve nefret saçmaktadır. 

Bir tarafta bekadan rahatsız bekasız CHP Milletvekili Haluk Koç’un akla ziyan hezeyanları, diğer taraftan CHP'den habersiz CHP sözcüsü Faruk Öztrak’ın yabancı güçlerin sözleriyle onların sözcülüğüne soyunarak Türkiye Cumhuriyeti devletini suçlaması ibretliktir.

Bozacıya şıracılık yapan CHP  sözcülerinin Türkiye’yi yabancılara şikayet etme alışkanlıkları meslek haline gelmiştir.

CHP yönetimi yabancıların sokma aklıyla Türkiye Cumhuriyeti'ni suçlayacak kadar şuurlarını kaybetmiştir. CHP sözcüleri bir müstemlekeci gibi konuşmaktadırlar. 

"PYD Türkiye’ye saldırmaz” diyerek teröristleri ve PKK-PYD’yi aklama partisine dönüşen CHP sözcüleri  ABD aklıyla yeni oyunlar peşine düşmüşlerdir. Ancak milletimiz PYD’yle, PKK’yla kimin nasıl haraket ettiğini çok iyi bilmektedir.

Bir taraftan “PYD Türkiye’ye saldırmaz” diyen, öbür taraftan PYD’nin şehit ettiği Mehmetçiğimiz için taziye mesajı yayınlayan Kılıçdaroğlu ikiyüzlü bir siyaset izlemektedir.

 CHP yönetiminin HDP yardakçılığı ise açık bir şekilde devam etmektedir.

“CHP'den teşekkür değil icraat istiyoruz” diyen Demirtaş’a anında destek vererek teröristbaşı için açlık grevi çağrısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal “grev yapanlara hassasiyet gösterilmeli” diyerek  HDP ve Pkk'ya açıkça destek vermiştir. 

CHP, HDP kanalıyla Pkk'ya kol kanat germeye devam etmektedir.

CHP sözcüsü Öztrak’ın Genel Başkanımıza yönelik hadsiz ve seviyesiz sözleri ise CHP’nin siyaseten tükenmişliğini ve  İstanbul’daki seçim yolsuzluğunu örtme çabasının açık bir göstergesidir.

PKK /HDP ile seçim boyunca ve seçim sonrasında dar alanda sinsi paslaşmalar yapanların bize akıl vermek hadlerine değildir.

Bize tek kale maçtan söz edenlere hatırlatalım ki, Milletimiz seçim boyunca CHP, HDP ve İP’in birbirinden oyuncular transfer ederek   çift kale antremanlarını bolca izledi ve kimin nerede durduğunu gördü.

Atatürk’ün partisi olduğunu haksızca iddia eden CHP yönetiminin durduğu yer PYD'nin yanı, vurduğu yer Türkiye’dir.


"Terör örgütüyle el ele olanlar bizimle ittifak halinde olamazlar" Sonraki Haber

"Terör örgütüyle el ele olanlar bizimle ittifak halinde olamazlar"

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı