Çukur Cumali kim olacak sorusu belli oldu! Ufuk Bayraktar

Çukur Cumali kim olacak sorusu belli oldu! Ufuk Bayraktar

Show TV ekranlarında ilk sezonuyla fırtınalar estiren Çukur dizisi, 2. sezona da bomba gibi takviyelerle geliyor! Bir sezonda en çok hasılata ulaşan dizi rekorunu kıran ve reytinglerde zirveyi sezon boyu korumayı başaran Çukur dizisinin 2. sezonuna Yamaç Koçovalı’nın kardeşi olarak dahil olacak isim Ufuk Bayraktar oldu! Ufuk Bayraktar, Çukur dizisinde İdris Koçovalı’nın bir diğer oğlu Cumali Koçovalı karakterine can verecek. Cumali Koçovalı karakteri için Kenan İmirzalıoğlu’nun ismi de geçiyordu. Ancak kesinleşen ismiyle Cumali karakteri Ufuk Bayraktar’ın oldu!

Ufuk Bayraktar, Çukur dizisiyle televizyona uzun zaman sonra dönmüş olacak. Ağır abi rollerin adamı Ufuk Bayraktar’ı özellikle Dağ ve Dağ 2 filmlerindeki asabi, tehlikeli, deli dolu karakterlerle izlemiştik. Çukur’un Cumali Koçovalı’sı da delikanlılığı, ağır abiliği ağır basan bir karakter olacağa benziyor. Ufuk Bayraktar’ın Cumali Koçovalı’sı ve Aras Bulut İynemli’nin Yamaç Koçovalı’sı Çukur’a dönüp Vartolu ile birlikte intikam için hareket edecek!

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR? DAHA ÖNCE HANGİ DİZİ FİLMLERDE ROL ALDI?

1981 yılında dünyaya gelen Ufuk Bayraktar, ilk olarak Ezel dizisindeki Ramiz Dayı rolüyle dikkatleri çekmeyi başardı. Ezel dizisinde Ramiz Dayı rolünde Tuncel Kurtiz yer alıyordu. Ramiz Karaeski’nin gençlik yıllarının sahnelendiği nostaljik sahnelerde genç Ramiz Dayı’yı Ufuk Bayraktar oynamış ve Ezel tutkunları için bir fenomen haline gelmişti. Ardından Alper Çağlar yapımı olan Dağ ve Dağ 2 filmlerinde oynadığı asker Bekir rolüyle sinema seyircisinin de dikkatini çeken Ufuk Bayraktar’ı şimdi de gelecek sezon Çukur’un 2. sezonunda izleyeceğiz!

Kaynak : sinehaber.com 

2018 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) için MHP Kanun Teklifi Verdi! Sonraki Haber

2018 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) için MHP Kanun Teklifi Verdi!

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı