Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı

Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı

Hepimiz biliriz ki fragmanlar heyecanlıdır, ilgi çekicidir, merak uyandırıcıdır. Her hafta olduğu gibi bu haftada sizler için en iyi ve en kaliteli fragmanları derledik. Eğer sizde sıkı bir sinema takipçisi iseniz düzenli olarak yaptığımız fragman içeriklerini takip etmenizde yarar var. İşte bu hafta yayınlanan en iyi 8 fragman sizlerle.

3 Ağustos’da vizyona girecek olan film, Christopher Robin’in yetişkin olmuş halini ele alıyor. İş ve aile dengesini korumaya çalışan ve bu sırada sevimli ayı dostuna da yardım eden Robin, tekrar ormana dönüyor. Macera türündeki film ile siz ve küçük dostlarınız çok eğlenecek.

3. sezonunu yayınlayacak olan film, aynı zamanda Emmy adaylığını da elinde bulunduruyor. Eğer şu sıra sağlam bir komedi filmi izleyip, tüm dertlerinizi atmak istiyorsanız, Insecure 12 Ağustos’da vizyona giriyor.

Çıkmasına henüz çok zaman olsa da Mary Queen of Scots şimdiden namını duyurmaya başladı. Tarih ve dram türlerini konu alan film, 16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart’ın 18 yaşında dul kalışını ve yaşamını konu alıyor. Kraliçe Elizabeth ile rekabete giren Stuart, çeşitli ihanetler yaşayacak ve entrikalar tarihin akışını belirleyecek. Filmi izlemek için sabırsızlandıysanız, ne yazık ki 31 Ocak 2019’u beklemeniz gerek.

Macera, korku, aile ve komedin konularında çekilen film, 29 Kasım 2018’de meraklıları ile buluşacak. Çocuklara yönelik bir korku filmi olarak nitelendirebileceğimiz filmde, tehlikeli jelibon ayıcıklardan, konuşan kuklalara ve Cadılar Bayramı’nın tuhaf yaratıklarına kadar birçok konu işleniyor.

Bilimkurgu ve korku türlerinde çekilen filmde, Obama ve Amerikan hükümeti İran’dan gelecek ciddi bir saldırı için endişelenmektedir. 3. Dünya savaşının başladığı film, sizi koltuklarınıza adeta yapıştıracak. Öte yandan bu konulardan zevk alıyorsanız, filmin 27 Temmuz’da vizyona gireceğini söylemekte yarar var.

Dram ve biyografi türünde çekilen film,  Fransız yazar Sidonie-Gabrielle Colette’in hayat hikayesini anlatıyor. Birçok hayat hikayesine benzemeyen, içinde meydan okumaların yer aldığı bu film, 21 Eylül’de seyircilerinin karşısına çıkıyor.

Dram türünde çekilen film, kimliğine ve kişiliğine sahip çıkan bir kızın hikayesini konu alıyor. Lisede popüler bir kız olan Cameron, mezuniyet gecesi bir kızla birlikte olurken yakalanır. Ardından çeşitli cezalar alan Cameron, gönderildiği merkezde çeşitli tuhaf insanlarla tanışır. Film, 3 Ağustos’ta vizyona giriyor.

Tarihi ve dram türünde çekilen film, 18. yüzyılda İngiltere’de hüküm süren Kraliçe Anne’nin kraliyet entrikalarını, ihtirasları, kıskançlıkları ve ihaneti konu alıyor. Film 23 Kasım’da vizyonda.