Netflix’in 2018’de Yaptığı En Başarılı Filmler

Netflix’in 2018’de Yaptığı En Başarılı Filmler

, geçen senelerde yakaladığı başarılı ivmeyi bu sene de devam ettiriyor. Yüz milyondan fazla abonesiyle dünyanın en büyük yayın hizmetlerinden birini sunan , 2018’de de birbirinden başarılı filmlerle karşımıza çıktı. Bugün sizlere, 2018’de şu ana kadar çıkmış en başarılı Orijinal filmlerini listeleyeceğiz. Bu filmleri gördüğünüzde ’in ne kadar başarılı işler yaptığını bir kez daha görebilirsiniz.

Dave Franco’nun (Seth) başrolde yer aldığı filmde, Seth’in ablası ve 2 yaşındaki küçük kızının hikayesi anlatılıyor.

İki bayan tarafından yazılan ve yönetilen film, iki asistanın komik hikayesini anlatıyor.

Kız arkadaşıyla bekaretini kaybetmeye hazırlanan bir genci anlatan filmde, cinselliğini keşfetmeye çalışan gençlerin hikayesine odaklanılıyor.

1974 yılında çıkan orijinal filmin yeniden uyarlaması olan Benji, iki çocukla dostluk kuran bir sokak köpeğinin hikayesine odaklanıyor.

İş için Barselona’ya gidip burada kendinizi kaybedip partiden partiye akmak ister miydiniz? Ibiza, izleyicilerine tam olarak bunu veriyor.

İsveç ormanlarında avlanmaya giden iki arkadaşın korku dolu anlar yaşadığı, korku türünü sevenlerin takip edeceği hoş bir film.

Bill Cosby’i cinsel saldırılarla suçlayan düzinelerce bayanı temsil eden ve aynı zamanda günümüzün ABD Başkanı Donald Trump’a karşı konuşan bir dönemin dünya güzeli olan Gloria Allred’in hayatını işleyen bir biyografi filmidir.

Üçüncü yılını tamamlayan bir çiftin birlikte kalmak isteyip istemediklerini belirledikleri, genel olarak dram olsada yer yer komedi unsurları da barındıran bir film sizleri bekliyor.

Farklı koruyucu evlerde hayatını sürdüren gencin, gerçek babasıyla yeniden bağlantı kurmak için erkek güreş takımına girdiği gençlere hitap etse de her kitleden insanın izleyebileceği başarılı bir yapımdır.

Bu film, işini kaybedip bolca borca batan  ve sonunda borç tahsildarı olarak işe girerek işi iyice ironik bir boyuta sokan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Kıyamet sonrası Avustralya yapımı gerilim filmi Cargo, bir virüsün nüfusun büyük kısmını zombiye dönüştürdüğü bir geleceği anlatıyor.

Gerçek olaylara dayanan film, Caltron Pearson’un kilisesinin geleceğini tehlikeye atan inanç krizini anlatıyor.

İki lise öğrencisi hemen hemen her şeyde rakiptir, ancak birbirlerini tanıdıkça daha çok ortak noktaları olduklarını farkederler.

Hint filmlerini seviyorsanız, iki banka çalışanının hayat hikayesini anlatan bu filmi muhtemelen seversiniz. Birbirini seven iki insanın geçim derdine odaklanan film, hayatın gerçeklerini çok güzel bir şekilde yansıtıyor.

Arnold Schwarzenegger'in kızı Christina Schwarzenegger tarafından hazırlanan belgeselde reçeteli ilaç kullanan insanların hayatına odaklanılıyor.

"Alaattin Çakıcı Hakkında Yapılan Subjektif Suçlamalar İnsani Değildir" Sonraki Haber

"Alaattin Çakıcı Hakkında Yapılan Subjektif Suçlamalar İnsani Değildir"

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı