Ana Sayfa  /  SHA  /  'SIRTIMDA HANÇERLENMEDİK YER KALMAMIŞTI, SAPLANAN HER HANÇERİ ÜLKÜCÜ GENÇLİK ÇIKARDI'
  • Facebook da Paylaş
'SIRTIMDA HANÇERLENMEDİK YER KALMAMIŞTI, SAPLANAN HER HANÇERİ ÜLKÜCÜ GENÇLİK ÇIKARDI'
  • 07-07-2017
  • 0 yorum
  • 13356 okunma
MHP Lideri Devlet Bahçeli, göreve gelişinin 20. yılı münasebetiyle kendisini ziyarete gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve Genel Merkez Yöneticilerine bu ifadeyi kullandı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin MHP Genel Başkanı oluşunun 20.yılı münasebetiyle MHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti.

Ziyarette MHP Liderinin "Sırtımda hançerlenmedik yer kalmamıştı. Saplanan her hançeri, Ülkücü Gençlik olarak siz çıkarttınız.” sözleri Sosyal Medya'da Ülkü Ocaklı Gençlik tarafından yoğun biçimde paylaşıldı.

1 Kasım 2015 seçimlerinin sonuçlarının ardından seçim sonuçlarını bahane edenler tarafından MHP Lideri hakkında Sosyal Medya'da başlatılan karalama kampanyasına karşı Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz saat 21:00'de bir açıklama yayınlamıştı.

Açıklamasında: 

"Liderimiz, büyüğümüz, şanımız, şerefimiz, namusumuz, onurumuz, Partimizin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'dir. Davamıza ve Liderimize, sadakatimiz, samimiyetimiz, bağlılığımız her zamanki gibi en üst düzeyde olacaktır.

Bu düstura aykırı hareket edenlerin feriştahına taviz vermeyeceğiz. Tavrımız net ve sert olacaktır! " demişti.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV