Ana Sayfa  /  SHA  /  'GAZİLERİMİZE YAPILAN MENFUR SALDIRIYI LANETLİYORUZ'
  • Facebook da Paylaş
'GAZİLERİMİZE YAPILAN MENFUR SALDIRIYI LANETLİYORUZ'
  • 06-11-2017
  • 0 yorum
  • 3716 okunma
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ, Başkent Ankara'da gazilerimiz ve ailelerine karşı düzenlenen saldırıya ilişkin basın açıklaması yaptı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ, Başkent Ankara'da gazilerimiz ve ailelerine karşı düzenlenen saldırıya ilişkin yazılı basın açıklaması yaptı.

Açıklamasında;

"Dün Başkent Ankara’da kendini bilmez birkaç kanı bozuk şerefsiz tarafından, trafikte yaşanan bir anlaşmazlık sebebiyle gazilerimize ve onların kıymetli ailelerine yapılan saldırıyı büyük bir üzüntü içerisinde kahrolarak öğrendik. Hangi sebeple olursa olsun vatan ve millet için bedel ödeyen gazilerimize yapılan kahpece saldırı asla kabul edilemez bir vatan hainliğidir. Bu aşağılık saldırıyı yapan melunların bizim nazarımızda pkk’lı, daeş’li, fetö’cü teröristlerden hiçbir farkları yoktur. Menfur saldırı sadece kahraman gazilerimize ve ailelerine değil Yüce Türk Milleti’ne yapılmıştır. İnsanlıklarını ve vicdanlarını kaybetmemiş, gazilerimize vefa borçlarını unutmamış tüm vatan evlatları bu canavar ruhlu yaratıklara karşı tek bilek ve tek yürek olarak tepkilerini en sert şekilde dile getirmelidirler. Gazilerimiz bu milletin şeref madalyaları ve namusudur, şerefli mazimizin kahramanlık abideleridir. Saldırıyı gerçekleştiren, gazi olduklarını öğrenmelerine rağmen hem ailelerini hem de gazilerimizi darp eden bu alçaklara karşı yürütülen soruşturmayı çok yönlü takip edeceğimizin bilinmesini, vatan sevgisinin sembolü olan gazilerimize yapılan saldırının vatanımıza, milletimize ve en mukaddes değerlerimize yapıldığının bilinmesini isterim." dedi.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV