Ana Sayfa  /  SİYASET  /  'FETÖ’YLE İRTİBAT VE İLTİSAKI OLANLARIN İSİM LİSTESİ HÜKÜMETİN ELİNDEDİR'
  • Facebook da Paylaş
'FETÖ’YLE İRTİBAT VE İLTİSAKI OLANLARIN İSİM LİSTESİ HÜKÜMETİN ELİNDEDİR'
  • 25-05-2017
  • 0 yorum
  • 5929 okunma
MHP Lideri Devlet BAHÇELİ, Sosyal Medya hesabından açıklamalarda bulundu.

PARTİMİZİN BU HAFTAKİ MECLİS GRUP TOPLANTISINDA FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI HAKKINDAKİ YORUM VE DEĞERLENDİRMELERİM SES GETİRMİŞ, YANKI BULMUŞTUR.

HAKLI BİR ŞEKİLDE FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞININ ÜZERİNE GİDİLMESİ, BU KAPSAMDAKİLERİN TESPİT VE TEŞHİRİNİN YAPILMASINI İSTEMİŞ, DİLEMİŞTİM.

ANLAŞILAN ODUR Kİ, SAYIN CUMHURBAŞKANI HİÇ BEKLEMEDİĞİM, ARZU VE TAHMİN ETMEDİĞİM ÖLÇÜDE GRUP KONUŞMAMDAKİ BU SÖZLERDEN RAHATSIZ OLMUŞTUR.

BU RAHATSIZLIK SAYIN CUMHURBAŞKANI’NIN KENDİ TAKDİRİ, KENDİ BİLECEĞİ BİR HUSUSTUR. İNANDIĞIMIZI SÖYLEMEK İLKELİ SİYASETİMİZİN GEREĞİDİR.

SAYIN ERDOĞAN’IN, 24 MAYIS 2017’DE BRÜKSEL’E SEYAHATİ ÖNCESİNDE ÜZÜCÜ VE ÜSLUP AÇISINDAN SORUNLU AÇIKLAMALARI CEVAPSIZ KALMAYACAKTIR.

BİR DEFA BİZİM ÇAĞRI VE TALEBİMİZ HÜKÜMETE YÖNELİKTİR. FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞININ ORTAYA ÇIKARILMASI SİYASİ OTORİTENİN BAŞLICA VAZİFESİDİR.

KAVURMACI’YI MÜDAFAA EDEREK AKP’YE FATURA KESİLDİĞİNİ SÖYLEMEK HEM MAKUL, HEM MEŞRU, HEM DE MANTIKİ BİR DEĞERLENDİRME DEĞİLDİR.

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI İLE İLGİLİ BUGÜNE KADAR HİÇBİR ADIM ATILMAMASI MİLLİ VİCDANI ZİYADESİYLE SARSMIŞ VE YARALAMIŞTIR. BU AÇIKTIR.

BU KONUDA EN ÖNCELİKLİ GÖREV HÜKÜMETE DÜŞMEKTEDİR. EMNİYET, İSTİHBARAT VE YARGIYI SEFERBER EDECEK DE HÜKÜMETTİR. BU YALIN GERÇEK ORTADADIR.

HÜKÜMETİN FETÖ’NÜN SİYASİ UZANTILARI KONUSUNDA İNİSİYATİF ALMASINI BEKLEMEK, KONUYLA İLGİLİ MİLLETİMİZE TERCÜMAN OLMAK HAKLI BİR DURUŞTUR.

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI OLMADIĞINI SÖYLEYEREK, ALT KADEME BAZI SİYASİ YÖNETİCİLERİ HEDEF ALMAK DA MİLLİ VİCDANI TATMİN ETMEYECEKTİR.

ÜSTELİK BÖYLE BİR YAKLAŞIM FETÖ İLE MÜCADELENİN ETKİNLİĞİNİ VE İNANDIRICILIĞINI ZAYIFLATIP YIPRATACAKTIR. BUNA DA KİMSENİN HAKKI YOKTUR.

SAYIN ERDOĞAN’IN, SİYASİ AYAKLA İLGİLİ TEMİZLİK YAPILMADIĞINI İDDİA EDENİN, İDDİASINI İSPATLAMASI GEREKTİĞİNE VURGU YAPMASI TEMELSİZDİR.

DEVLETİ YÖNETEN BELLİDİR. FETÖ’YLE İRTİBAT VE İLTİSAKI OLANLARIN İSİM LİSTESİ HÜKÜMETİN ELİNDEDİR.İSPAT DEĞİL,İCRAATIN KONUŞULMASI LAZIMDIR.

SAYIN ERDOĞAN, CİNAYET VE İHANET ÇETESİ FETÖ’YLE MÜCADELEDE İYİ NİYET VE SAMİMİ GAYRETİMİZİ HALEN GÖRMÜYORSA DİYECEK BİR ŞEY ARTIK YOKTUR.

“KENDİ İÇİNDEKİ İŞLERİYLE UĞRAŞSINLAR, ONLARI TEMİZLESİNLER.” DENİLİYOR. ŞAHSIMA, FETÖ’CÜLERİN İSİMLERİNİ VERSİNLER NE YAPACAĞIMI GÖRSÜNLER.

HADDİMİZİ BİLİYORUZ. HAYSİYETLİ DAVRANIP HAKİKATİN PEŞİNDEN KOŞUYORUZ. AMA BUNU HERKESİN YAPMASINI BEKLİYORUZ. PEKİ, HAKKIMIZ DEĞİL Mİ?

SİYASETTE DÜRÜSTLÜK, ADALET, ERDEM, AHLAK KURALLARINI GÖRMEZDEN GELMEK TÜRKİYE’Yİ ATEŞE ATMAK, MİLLETİ YOK SAYMAKTIR. BİZ BUNA KARŞIYIZ.

SAYIN CUMHURBAŞKANI, MALUMUNUZ, ADALET VE HUKUK HERKESE EŞİT UYGULANMALIDIR. KAVURMACI’YI BIRAKIN, KAVRULAN ÜLKEYE BAKIN.

“İHANET İÇİNDE OLAN BABAMIN OĞLU DA OLSA GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYACAĞIZ” AÇIKLAMASININ SONUNA KADAR ARDINDA DURULMASI TAVİZSİZ TEMENNİMİZDİR.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV